Switch

Switch
Titel: Switch
Auteur: Charlotte Parsons
Bestelnr.: 9789024553259
Uitgever: Luitingh-Sijthoff
Verschenen: 5 april 2013
Prijs : € 7,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Plaats in winkelwagentje
Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Londen, 21e eeuw. Er is een superdrug ontwikkeld die slapen overbodig maakt en je dus twee keer zoveel tijd in je agenda geeft, de 24/7-pil. Maar niet iedereen is even enthousiast over de hype en zo ontstaat er een samenleving die is verdeeld in slapers (die als parasieten worden gezien) en niet-slapers (de helden van de economie). Journaliste Cynthia Wills is zon `slaper. Ze vertrouwt de pil niet, en weigert hem te slikken. Voor een grote krant werkt ze aan een onderzoek naar een seriemoordenaar die het gemunt heeft op blonde vrouwen met blauwe ogen. Dan ontdekt ze dat er een verband is tussen de moorden en 24/7. Charlotte Parsons studeerde journalistiek en psychologie. Daarna werkte ze een tijd als onderzoeker in een laboratorium waar medicijnen werden getest op vrijwilligers, waarna ze de overstap maakte naar de journalistiek. Tegenwoordig schrijft Parsons voor CNN. Haar debuut Switch is een moderne psychologische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en S.J. Watson.

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product