Het huis van je dromen

Het huis van je dromen
Titel: Het huis van je dromen
Als je onverwachts je droomhuis vindt, moet je dan je leven omgooien?
Auteur: Veronica Henry
Bestelnr.: 9789402310443
Verschenen: 27 februari 2018
Prijs : € 11,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Plaats in winkelwagentje
Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond?

Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell

Van de auteur van Echte liefde vind je in de boekhandel

Hunter's Moon is het perfecte huis in de meest schilderachtige omgeving die iemand zich maar zou kunnen wensen: in een dal naast een riviertje in de mooie, heuvelachtige streek de Cotswolds. Vijftig jaar lang werd het bewoond door de familie Willoughby, maar door onvoorziene omstandigheden moeten er nu nieuwe eigenaren voor worden gezocht.

Belinda Baxter, de makelaar die het voormalige jachthuis onder haar hoede heeft, voelt zich tot diep in haar ziel aangetrokken tot het prachtige gebouw, en ze wil er heel graag het perfecte gezin voor vinden. Maar als door de verkoop oude geheimen aan het licht komen en Belinda wordt geconfronteerd met een dramatische geschiedenis over een familie die verscheurd wordt door meningsverschillen, zal ze ook eindelijk haar eigen verleden en haar gebroken hart onder ogen moeten zien…


Over de boeken van Veronica Henry

'Veronica Henry schrijft fantastisch.' Jill Mansell

'Heerlijke roman over liefde, verlangen, hoop en dromen.' Woman and Home

'Een fijn verhaal over liefde, compassie en veerkracht.' The Sun

'Heerlijk boek.' Hebban.nl

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product