Feeling Good 4 (3-in-1)

Feeling Good 4 (3-in-1)
Titel: Feeling Good 4 (3-in-1)
Dromen in New Orleans ; Duizend kussen ; Lief, liever, liefst
Auteur: Erika Orloff
Bestelnr.: 9789402754094
Verschenen: 27 juni 2017
Prijs : € 12,99
Beoordeling: (0 stemmen)
Lees beoordelingen | Schrijf een beoordeling
Plaats in winkelwagentje
Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) DROMEN IN NEW ORLEANS - Georgia Ray Miller zingt op bruiloften. Al jaren maakt ze zichzelf wijs dat ze het helemaal niet erg vindt om avond aan avond liedjes van ABBA te laten horen, maar diep vanbinnen weet ze wel beter. Want wat ze eigenlijk wil, is blueszangeres worden. Er zijn genoeg redenen te verzinnen waarom haar grote droom onbereikbaar is. Bijvoorbeeld het feit dat ze nog nooit een gebroken hart heeft gehad - wat vast een voorwaarde is om de blues te kunnen zingen. Maar dat is natuurlijk een smoesje. Wat haar echt tegenhoudt, is angst. Angst om kwetsbaar te zijn en afgewezen te worden. Misschien is dat ook waarom ze in de liefde maar niet kan kiezen. Van de spannende 'Cassanova' Jones krijgt ze al sinds de middelbare school slappe knieën. Maar haar vaste toetsenist is ook heel erg leuk en lijkt haar eindelijk te zien staan. Dan vindt ze het dagboek van een oudtante, die een ware bluesgodin blijkt te zijn geweest. Zit de blues dan toch in haar bloed? Er is maar één manier om daarachter te komen: in het diepe springen. Durft Georgia een keuze te maken en haar hart te volgen? (2) DUIZEND KUSSEN - 'Je vindt wel weer een ander.' 'Op ieder potje past een dekseltje.' 'Als de tijd rijp is, gebeurt het gewoon.' Steractrice Karrie Kline kent de clichés zo onderhand uit haar hoofd. Aan mannelijke belangstelling heeft het haar nooit ontbroken, maar hoe kan het toch dat de ene date nog gestoorder was dan de andere? En hoewel ze smakelijk kan lachen om alle rare types die ze tegen het lijf is gelopen, worden haar lachrimpeltjes ondertussen wél steeds zichtbaarder. Wanneer ze leest dat vrouwen 'van haar leeftijd' meer kans hebben om onder een vrachtwagen te komen dan om spontaan verliefd te worden, stort ze zich op de contactadvertenties. Helaas, de mannen worden er niet beter op. Zou het dan toch aan haarzelf liggen? Is er iets mis met haar vriendjeskarma? Zit daar zo'n groot gat in, dat alle goede mannen erdoorheen vallen en alle mafkikkers blijven hangen? Zoals die man wiens ouders meer om haar geven dan hijzelf, of de man die elke dag exact hetzelfde aantrekt, of... Een hilarisch verslag van vijftien jaar daten! (3) LIEF, LIEVER, LIEFST - Hannah O'Dowd: coupeuse, 29 jaar, single, maar wel vast bezig met haar trouwjurk, want als je de Jurk eenmaal hebt, komt de Man vanzelf, heeft ze gehoord. Niet dus. Dus gaat ze zelf maar op zoek naar de Ware. Maar... hoe weet je nou wie de Ware is? Is het die verlegen veldbioloog, die IT'er met zijn gouden nagels of toch die smakelijke politieagent? Met de onvoorwaardelijke steun van haar beste vrienden - Louise (een psychologe met een wonderlijke voorliefde voor worstelen), Cassie (een newage-barkeepster met rinkelende belletjes om haar heupen) en Scott (een tandarts met een heel repertoire aan gruwelverhalen) - probeert Hannah uit te vinden welke man echt bij haar past. Wel jammer dat diezelfde vrienden niet te beroerd zijn om meedogenloos commentaar te leveren op haar dates. Zelfs zonder dat ze daarom vraagt. De hilarische perikelen van een kleurrijke groep vrienden in de stad Portland, in Oregon. Onmogelijk te lezen zonder hardop te lachen, en een probaat middel tegen de katers die je aan daten kunt overhouden! Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.

 

Klantbeoordelingen

Schrijf een beoordeling over dit product