Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Laat me los[e-boek e-boek]

Hetty Luiten

Laat me los
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 6,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789020531886
Auteur(s) : Hetty Luiten
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Moderne en hedendaagse fictie
Uitgever : VCL/West-Friesland
Verschenen : December 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Als Annika de liefde van haar leven ontmoet, verandert ze van een teruggetrokken jonge vrouw in een zelfstandige, liefhebbende partner. Maar haar moeder denkt daar heel anders over en neemt maatregelen

Annika leidt een teruggetrokken leven en woont nog thuis bij haar moeder als ze Marinus ontmoet. Het is liefde op het eerste gezicht. Door hem gaat ze haar leven met andere ogen zien. Het overlijden van haar vader heeft haar moeder nooit kunnen verwerken. Haar oudere zussen waren toen het huis al uit en omdat moeder niet alleen kon zijn, bleef Annika maar thuis.
Haar vriendschap met Marinus brengt haar geregeld in botsing met haar moeder. Als Marinus Annika ten huwelijk vraagt, wil ze niets liever dan `ja zeggen, maar vraagt ze zich wanhopig af hoe haar moeder zal reageren. Hoe sterk is Annika?

Velden met een * zijn verplicht