Meer en meer kerken en gemeenten zijn zich ervan bewust dat goede communicatie, intern en extern, vandaag de dag erg belangrijk is.
Je hebt als kerk een boodschap te vertellen, iets moois te delen, maar hoe zorg je dat jouw geluid gehoord wordt? En hoe ben je als kerkelijke gemeente zichtbaar in dorp of wijk? En als het gaat om interne communicatie: hoe betrek je de gemeente goed bij alle nieuwe ontwikkelingen?
Om kerken te helpen bij de communicatie schreef Neil Pugmire een boek vol praktische adviezen en inspirerende voorbeelden. Hij laat zien hoe je met een effectieve communicatiestrategie je kerk en je missie in de hoofden en harten van drukke en overprikkelde mensen kunt brengen.
Een inspirerend handboek voor iedereen die zich bezighoudt met communicatie binnen de kerk.
'Dit boek – met 100 missionaire en communicatietips – is een bron van inspiratie en informatie voor iedereen die de zichtbaarheid van de lokale kerk verder wil vergroten.' - Marloes Nouwens-Keller, woordvoerder Protestantse Kerk in Nederland
Verschenen: oktober 2016.