Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vier vrouwen onderweg. Over vallen en opstaan met God.

Vier vrouwen onderweg. Over vallen en opstaan met God.

Sharon Garlough Brown


Dit product bevindt zich in:

Romans Overige Romans

Prijs: € 24,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(1 beoordeling)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029733731
Auteur(s) : Sharon Garlough Brown
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Religieuze en spirituele fictie
Reeks : Reisgenoten (2)
Uitgever : KokBoekencentrum Fictie
Verschenen : November 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 368
Afmetingen : 215 x 140 x 32 mm
Gewicht : 468 gram
Beschrijving

In Kleuren van hoop van Sharon Garlough Brown zetten de vier vrouwen uit Reisgenoten de volgende stap in hun geloofsreis.

Megs kinderen zijn allemaal uitgevlogen. Ze gaat naar Londen om haar dochter te bezoeken, maar niets gaat volgens plan. IJverige studente Charissa heeft graag alles onder controle, maar dat wordt lastig als je onverwacht zwanger wordt. Pastor Hannah is op sabbatical en probeert rust te vinden, maar oud verdriet steekt de kop op. En dan is er Mara, die heel wat te stellen heeft met haar moeilijke gezin.

Samen met deze vrouwen ontdek je dat het leven soms voelt als twee stappen vooruit, en dan weer één achteruit. Maar er is altijd hoop.

Velden met een * zijn verplicht
Klantbeoordeling
Kleuren van hoop
Recensie door: Karin

Deel 1 van deze serie (Reisgenoten) heb ik in korte tijd gelezen. Ik kon niet wachten om zo snel mogelijk verder te gaan in deel 2 om te lezen hoe het verder gaat met Meg, Charissa, Mara en Hannah. Kleuren van hoop gaat verder waar Reisgenoten stopte. De vier vrouwen die elkaar leerden kennen in het eerste deel hebben contact gehouden. Het is een boek over alledaagse vrouwen met hun worstelingen. Hun levens zijn heel verschillend, maar ze steunen elkaar in hun (geloofs)leven. Alle vrouwen worstelen met een probleem. Problemen en worstelingen die heel herkenbaar zijn voor ons als lezers... Hun levens worden verhalend geschreven en door mee te lopen in en met hun levens krijg je zelf ook een inkijkje in je eigen hart. Je maakt als het ware je eigen geloofsreis en wordt bepaald bij zaken waarin je zelf worstelt, waarin je moeite hebt om dingen los te laten en God echt te leren vertrouwen. Het zet je aan het denken. Wat ik zo mooi vind aan deze serie is dat de vrouwen een duidelijke ontwikkeling doormaken en dat niet alles zomaar wordt opgelost. Er blijven losse eindjes. Dat maakt het een heel realistisch verhaal en toegankelijk om te lezen. Aanrader dus!