Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ongemakkelijke teksten van Jezus


Dit product bevindt zich in:

Bijbelstudie Diverse onderwerpen

Prijs: € 16,40
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789058815064
Taal : Nederlands
Onderwerp : Theologie
Uitgever : Buijten en Schipperheijn B.V., Drukkerij
Verschenen : Mei 2011
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 228
Afmetingen : 203 x 122 x 13 mm
Gewicht : 261 gram
Beschrijving

Waarom zegt Jezus dat zijn volgelingen hun familieleden moeten 'haten'?

Hoe kunnen sommige bijbelteksten zo tegenstrijdig overkomen?

Wat bedoelt Jezus als hij zijn komst 'met vuur' aankondigt?

Iedereen die de Bijbel leest, kent ongemakkelijke momenten. Uitspraken van Jezus zijn soms moeilijk te begrijpen of komen hard over. Hoe ga je daar mee om?

In Ongemakkelijke teksten van Jezus worden 75 van zulke uitspraken behandelt. Vijf kenners van het Nieuwe Testament hebben samen met de populaire auteur en theoloog Reinier Sonneveld deze teksten bestudeerd. Ze gebruiken de nieuwste wetenschappelijke inzichten en leggen de uitspraken van Jezus in hedendaagse taal uit. Geschikt voor gelovigen, half-gelovigen en niet-gelovigen.

De vijf nieuwtestamentici zijn: E.A. de Boer, G. van Ek, P.H.R. van Houwelingen (red.), A. Noordegraaf en G.A.M. Vleugels.

Velden met een * zijn verplicht