Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wie is wie in de klassieke oudheid[e-boek e-boek]

Diverse auteurs

Wie is wie in de klassieke oudheid
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 10,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401918138
Auteur(s) : Diverse auteurs
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis
Thema : Europese geschiedenis: de Romeinen
Reeks : Wie is wie
Uitgever : Omniboek
Verschenen : September 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 235
Beschrijving

Wie was Anaxagoras? Welke zeven tragedies van Aeschylus zijn bewaard gebleven? Waarom was Antigone een tragische heldin? Wat maakt de filosofie van Aristoteles nog steeds relevant? Wie reed er op Bucephalus? Wat betekent de uitdrukking: 'De Rubico oversteken'? Een overzicht van Accius tot Zeus.

'Wie is wie in de klassieke oudheid' maakt deel uit van de serie Wie is wie. Deze serie bestaat uit handzame naslagwerken met daarin een handig ABC, bedoeld voor professionals die snel iets op willen zoeken, studenten en scholieren en geïnteresseerde leken.

Velden met een * zijn verplicht