Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Gelukkig kunnen we wandelen[e-boek e-boek]

52 weken lang wandeltips en inspiratie

Annabel Streets

Gelukkig kunnen we wandelen
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 10,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021582184
Auteur(s) : Annabel Streets
Taal : Nederlands
Onderwerp : Non-fictie vrije tijd/algemeen
Thema : Wandelen, trekken
Uitgever : Kosmos Uitgevers
Verschenen : Juni 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Lopen doen we al eeuwenlang, maar sinds Corona is wandelen populairder dan ooit. Maar doen we het wel goed?

In 52 vermakelijke reflecties leer je dankzij 'Gelukkig kunnen we wandelen' opnieuw lopen: het het eigenlijk moet, wat je eraan hebt, wat lopen in de regen oplevert, hoe je ogen en armen meedoen, wat een wandeling aan zee kan betekenen, en wat je brein dan ervaart zodat jij je zo fijn voelt. Om maar een paar voorbeelden te noemen.

Vol wetenschappelijke feiten, vrolijke anekdotes en gevoelige ondertonen. Wandelen maakt je gelukkiger, slimmer en vriendelijker, en in dit boek ontdekt je waarom en krijg je nóg meer zin om op pad te gaan.

Velden met een * zijn verplicht