Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Neuromarketing[e-boek e-boek]

Maximale impact met marketing en communicatie

Erik van Arendonk; Adriaan Polderman; Karel Smit

Neuromarketing
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 21,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789024420841
Auteur(s) : Erik van Arendonk; Adriaan Polderman; Karel Smit
Taal : Nederlands
Onderwerp : Management algemeen
Thema : Bedrijfsmanagement
Uitgever : Boom
Verschenen : December 2017
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Ons onderbewustzijn bepaalt voor 95 procent ons gedrag. Nieuwe technieken uit de medische wetenschappen maken het mogelijk om deze processen in het brein zichtbaar te maken. Ineens zien we waarom consumenten doen wat ze doen en hoe merken en marketingcommunicatie bepaalde emoties activeren.

Neuromarketing laat zien dat emoties zichtbaar en oproepbaar zijn. Dit boek biedt need to know-informatie voor merkenbouwers en iedereen die zich professioneel bezighoudt met communicatie. Kennis van neuromarketing zal merken sterker maken en communicatie effectiever. Daarnaast is het ook nog eens boeiend om te lezen wat er zich in je hersenpan afspeelt.

Velden met een * zijn verplicht