Pakket voorjaar romantische verhalen
| EAN | : | 9789043531689 |
| Taal | : | Nederlands |
| Onderwerp | : | Vertaalde literaire roman, novelle |
| Thema | : | Hedendaagse romantiek |
| Uitgever | : | Kok |
| Verschenen | : | Mei 2019 |
| Druk | : | 1 |
| Uitvoering | : | Samengesteld pakket |
| Conditie | : | Nieuw |
| Afmetingen | : | 216 x 140 x 91 mm |
| Gewicht | : | 1545 gram |
Geef mij een kans:
Darek Christiansen is in veel opzichten de ideale vrijgezel. Alks oudste zoon van de familie Christiansen is hij de erfgenaam van het beroemde resort Evergreen Lake, hij is knap en hij is een geweldige vader. Maar hij is ook gegriefd en nog steeds woedend over de tragische dood van zijn vrouw Felicity. Geen vrouw in de stad durft in zijn buurt te komen.
Ivy Madison is juridisch medewerker en nieuw in Deep Haven. Ze heeft geen weet van dit alles als ze tijdens een liefdadigheidsveiling op Darek biedt. Ze heeft er al helemaal geen idee van dat de man voor wie ze drie jaar geleden strafvermindering heeft geregeld, degene is die verantwoordelijk is voor Felicity's dood. Wat ze wel weet is dat de Christiansens de familie zijn waar ze altijd naar verlangd heeft.
Als ze door Dareks pantser weet te breken, ontdekt ze de man met wie ze haar leven zou willen delen. En dat maakt haar bang: stel dat Darek er achterkomt wat haar rol was in het proces omtrent zijn vrouw?
Dan dreigt een enorme bosbrand het resort en het hele dorp te verwoesten...
Waarom jij?:
'Waarom jij' is deel 2 van Susan May Warrens serie over de familie Christiansen en het los te lezen vervolg op 'Geef mij een kans'.
Eden Christiansen had haar leven anders voorgesteld dan als de oppas van haar broertje Owen, een succesvolle ijshockeyspeler. Ze is het zat om hem regelmatig uit het café te moeten slepen en ervoor te zorgen dat hij schone kleren heeft. Op die manier blijft er weinig tijd over voor haarzelf. En die tijd heeft ze hard nodig om haar droom na te jagen en journalist te worden in plaats van alleen maar overlijdensadvertenties te schrijven, zoals ze nu doet.
Aanvoerder Jace Jacobsen staat bekend als agressieveling, zowel op het ijs als daarbuiten. Nu hij plannen maakt voor zijn toekomst, staat die reputatie hem in de weg. En het schuldgevoel dat Eden hem aanpraat, maakt het allemaal niet makkelijker. Als Owen door zijn eigen roekeloosheid een blessure oploopt die hem weleens zijn succes kan kosten en Eden iets op het spoor komt dat weleens haar grote doorbraak als journalist zou kunnen zijn, zijn Jace en zij plots op elkaar aangewezen.
Susan May Warren schrijft zowel historische romans als spannende boeken en romantische verhalen. Deze serie over de familie Christiansen staat bol van liefde en hoop.
De trouwkapel:
Liefde krijgt een tweede kans in de romantische feelgoodroman 'De trouwkapel' van Rachel Hauck. Oud-rugbyer Jimmy Westbrook bouwde ooit met zijn eigen handen voor de prachtige Collette een trouwkapel. Hij verloor haar, maar de kapel bleef, als een monument van ware liefde, een plaats voor al hun herinneringen. Nu heeft hij een bod gekregen van een makelaar voor het land waar de kapel op staat. Waarom zou hij nog langer blijven hangen in het verleden?
Fotografe Taylor Branson vertrekt naar New York om naam te maken en te ontsnappen aan het bizarre aantal mislukte huwelijken in haar familiegeschiedenis. Halsoverkop verliefd worden past niet in haar plan, maar ze kan niet om de succesvolle Jack Forester heen. Ze gaan helemaal in elkaar op, de vonken spatten ervan af. Maar ze slepen allebei een hoop bagage mee. Dat weerhoudt hen ervan zich helemaal aan elkaar te geven.
Als Taylor een opdracht aanneemt in haar geboortedorp komt ze op het spoor van een groot familiegeheim.
Rachel Hauck schrijft romans omdat ze daarin kan schrijven over de dingen die er echt toe doen in het leven. Haar debuut 'De bruidsjurk' werd lovend ontvangen door lezers en pers.